Od paní Hanky jsem si nechávala svázat kytice na svatbu a neumím si představit lépe odvedenou práci. Nešlo jen o to, že kytice vypadala nádherně, ale paní Hana dosáhla geniálního celkového slazení s mými šaty, účesem, místem, kde svatba probíhala, já osobně jsem byla absolutně nadšená a mohu všemi deseti jen doporučit. Od prvotní schůzky až po finální předávku probíhala báječná komunikace, vše bylo tak jak se řeklo a je moc fajn, když se na někoho prostě můžete ve svatebním mumraji spolehnout.
Jitka HavlíčkováUzasna prace.cit .komunikace. Dobre ceny.a uzasna pani Hanicka: * doporucuji
Jana Ajša VolkovaDobrý den Hanko,
ještě jednou moc děkuji za perfektní servis, kytičky byly opravdu nádherné.
Fotky pošlu až koncem měsíce, čeká nás teď s manželem cestování, tak se k
tomu dříve nedostanu.
Mějte se pěkně, užívejte konec léta a já Vás budu chválit kudy budu chodit.
Děkuji!
Kateřina Kolářová
 


 Přeji dobrý den,
už jsme zase doma a teď nás čeká pořádné vybalování a pěkné běhání po
úřadech, moc se netěším, ale...strašně moc vám chci poděkovat za naprosto
dokonalou výzdobu, že budu překvapená jsem čekala, ale bylo to dokonalé do
posledního puntíku, každý detail...no úžasné :-), ale předpokládám, že tento
ohlas slyšíte po každé své práci :-) kytičky už nám zdobí celý domeček. A v
tom nápisu před Jurečkem jste měla prsty vy?? nikdo se k tomu nechtěl
přiznat. :-D
Opravdu celý den se nám vydařil. Fotil nás kamarád, takže zatím fotečky
nemám, ale hned jak budou, tak posílám. Mějte se krásně a DĚKUJI !!!!
Zuzka a RichardHaničko, zdravím Tě při krásném úplňku a chci Ti z celého svého srdce velmi moc poděkovat za překrásnou a naprosto dokonalou výzdobu.
Vnímala jsem každý deail a vychutnávala si,  jak krásně sis mou svatební výzdobu užívala a jak jsi to všechno nádherně dotáhla :-)nápisem na cestě počínaje a kytičkami na záchodě konče - to prostě nemělo chybu!!! :-) Jsi naprosto dokonalý profesionál s krásnou duší, kterou umíš promítnout do své práce.
Haničko, moc moc Ti děkuji! Svatba byla nádherná a já mám na ni krásné vzpomínky :-)
Svatební kytice byla opravdu přenádherná! Ona vlastně ještě je :-)
Moc moc děkuji!!
Katka a Lukáš

 
Dobrý den Hani, zasílám fotečky, tak snad si z nich nějaké vyberete…jinak první týden máme již za sebou…užíváme si to parádně..máme teď volníčko tak je dobře... Čím víc se dívám na fotky, tím víc jsem unešená z té Vaší parády, kterou jste nám tam připravila..Všichni naši známí byli tou výzdobou také unešeni..Že prý neviděli hezčí svatbu)
Tak mockrááát děkujem  opatrujte se.
Žaneta a GuntherPodporou a radostí v mé práci jsou Vaše emaily... spokojený zákazník je pro mne radostí i referencí....

(Bohužel někdy se setkáváme i ve chvílích smutnějších.. děkuji pani Novákové z Písnice za souhlas s uveřejněním jejího osobního emailu)

    Paní Příkopová,
    ještě jednou Vám děkujeme za krásné smuteční věnce a kytici (i kytičku). Už máme smutné oficiality za sebou a teprve teď v klidu zpětně vše probíráme a hodnotíme. A tak jsme se rozhodli Vám ještě poděkovat a sdělit, že takovou krásu jsme v krematoriu nenechali a vše jsme odvezli. Na krátký hrob, kde je tatínek a kde bude i maminka, jsme dali kytici z rakve (je tam nádherná), věnce ozdobí hroby příbuzných v Načeradci a ve Světlé nad Sázavou - ti si je odvezli s sebou. A malá kytička od Vás je pastvou pro oči u nás doma!
    Prostě Vaše práce dělá radost širokému okolí. Přejeme Vám, ať se Vám nejen práce daří. A už teď si myslíme, že se ještě uvidíme.
Zdraví Novákovi


Děkuji za milou referenci na svatebním webu:
https://www.beremese.cz/fotoblog/lenca07/album/lenka-a-vlastik/

    Jak jsme byli spokojeni s dodavateli: Doporučuji: Floristka Hanka Příkopová Vestec u Prahy - neuvěřitelně krásná kytička přesně podle představ, nádherně ...


Email, který mne moc potěšil...
    Milá Hanko, shlédla jsem Vaši práci, kterou tady prezentujete a nemohu jinak, než vyjádřit obrovskou pochvalu a vyznamenání za krásná aranžmá květin. Moc se mi líbil popisek sama sebe a nebojím se říct, že ve mně začíná klíčit myšlenka o splnění snu. Přišla jsem nyní po náročné a stresující noční směně a po shlédnutí vašich stránek to bylo pohlazení na duši...jak nádherné pohlazení...přeji další nové nápady ve vaší práci.                                              
Marcela Zechelová

... i pani Zechelové moc děkuji za souhlas s uveřejněním jejích osobních řádek ...